HISTORIA

Granulatory niszczarki i do tworzyw sztucznych

Historia w paru słowach.

Historia przedsiębiorstwa rozpoczyna się zaraz po wojnie, w 1947 roku, kiedy zamiłowanie do mechaniki zawiodło Pana Bruno Folcieri (Kawalera Orderu Zasług w Pracy) do opracowania i wyprodukowania pierwszych młynów granulujących do rozdrabniania różnego rodzaju produktów rolniczych i podobnych.

We wczesnych latach Sześćdziesiątych postęp technologiczny w przemyśle petrochemicznym stał się impulsem do powstania pierwszych granulatorów nożowych do rozdrabniania tworzyw sztucznych. Działalność przedsiębiorstwa bardzo szybko całkowicie skupiła się na odzyskiwaniu tworzyw sztucznych, ograniczając produkcję do granulatorów, których solidna struktura i niezawodność stanowią podstawę całej, szerokiej gamy naszych wyrobów.

Bruno Folcieri produkuje granulatory nożowe od 1947 roku.

Obecnie firma zajmuje obszar 15000 m2, z czego 6000 to powierzchnia zabudowana. Od projektu po gotowy wyrób, wszystko powstaje właśnie tutaj, dlatego gwarantujemy pełną kontrolę jakości produktu. Włoska jakość ceniona na całym świecie. Dobrane z ogromną dbałością surowce, dokładnie obliczone parametry mechaniczne, skrupulatna realizacja na wszystkich etapach obróbki i nieustanny rozwój mechaniczny i inżynierski to fundament procesu produkcyjnego.

Bruno Folcieri - dwie linie produktów

Master Line - mocne i wszechstronne granulatory o średniej i niskiej mocy oraz Top Line - trzon produkcji w firmie Bruno Folcieri. Do każdej linii jest proponowana seria akcesoriów, podnosząca skuteczność urządzenia granulującego. Nieustanne wychodzenie naprzeciw faktycznym potrzebom naszych klientów pozwoliło nam opracować maszyny o wyjątkowych parametrach optymalizujących czas i koszt. Ponadto, nasza struktura umożliwia zamknięcie całego procesu produkcyjnego w obrębie przedsiębiorstwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować maksymalnie spersonalizowane rozwiązania.

Bruno Folcieri Srl

Adresy

Via Sopracomune, 1
26030 VOLONGO - CREMONA
WŁOCHY

Telefon i faks

T. +39 0372 845921
F. +39 0372 845760

Internet

email: INFO@FOLCIERI.COM
web: WWW.FOLCIERI.COM
Skype: brunofolcierisrl